Motivasyon Fotoğrafları ile motive olmak gerçekçi mi?

Motivasyon fotoğraflarını çok fazla sevmiyorum demiştim değil mi 😉
Ama sevgili @buyukbedenyasam ‘ın sorusuna ithafen hep yazmak istediğim şu motivasyon ve hedef düşüncemi yazayım.
Hepimiz ayrı şartlarda ayrı alışkanlıklarla yaşıyoruz.
Vücutlarımız da parmak izlerimiz gibi bize özel ,nasıl başkasına yazılmış bir diyeti uygulamak uzun dönemde sağlık getirmezse başkasının vücudunu rol model almak yerine tamamen benzemeye çalışmak da sağlıklı sonuçlar doğurmayacaktır.
Hedefim belimi inceltmek ama biliyorum kendimi tanıyorum asla bir Adriana Lima olamam çünkü mümkün değil bir operasyon geçirmeden bu saatten sonra 90-60-90 olamam.
Çıtır çıtır fit hatunlarımız var takdir ,heyecan ve zevkle takip ediyorum yaptıklarını ölçüleri müsait çünkü kime ne ? 
Ama balık etli canlarım da var değil mi .
Aslolan sağlıklı olmak mümkün oldugunce göbek çevremizi ince tutup hastalıklardan korunmak ,vücudumuzu güçlü tutmak ,ağırlığımızı saglıklı hale getirmek .
Aksi halde aynaya baktığımızda asla tatmin olamayız çünkü aynı boyda aynı kılo olan iki insan bile aynı gözükmezken 90-60-90 olmadan ya da kemik yapımız tıpatıp aynı olmadan asla kimseye benzeyemeyiz.
Hem belki benzesek bile bize yakışmaz ?Mesela bu resimdeki kadın ne kadar güzel ,saglıklı ve mutluysa da kendiyle daha ne ? 
BENCE Biraz da gerçek kadınlara bakalım çoooook uzak hedeflere kitlenip mutsuz olmayalım ,çıtır fit kadınlardan da teknik ,fikir alalım nasıl yapıyorlar??? #diyettedegilim

You might also like

No Comments

Leave a Reply