Loading...

TADASANA – DAĞ DURUŞU

news Ayaktaki duruşların başlangıç pozu olan “Tadasana” ;

bar rencontre gatineau “Ellerimi yana açıp ,bakıyorum”dan fazlası,omurgayı uzatmaya ,üst bacak ve karın kaslarını toplamaya da yardımcı önemli bir poz.

http://web-impressions.net/fister/1170 Dağ duruşu -Tadasana’yı  vücut postürünü düzenlemesi nedeniyle, değişen ağırlık merkezi yüzünden özellikle hamileyken gün içinde çok sık uyguladım ve bu sayede hamilelikte gelişen ağrılarım neredeyse hiç olmadı.

http://toyotadostlari.com/?pizdfer=rencontre-gratuites-femmes-russes&e8c=77 O yüzden bu pozu çok seviyorum ve gün içinde her fırsatta uygulamaya gayret ediyorum.

look here  

flirten social media NASIL YAPILIR?

http://www.austincountyems.com/piknik/50 Ayaklarınız birleşik bir biçimde ayakta durun.

http://acepackinternational.com/?primre=site-de-rencontre-malgache-mariage&8b8=e0 Kollarınızı avuc ıclerınız dısa bakacak sekılde acın.

http://yankalillabakery.com.au/?kramarew=conocer-mujeres-solteras-chile&f90=03 Ayak parmaklarınızı yerden hafifçe kaldırıp ayak tabanlarınız topugunuz ve tum parmaklarınız yere temas edecek şekilde yeniden mata yerleştirin.

agence de rencontre ville québec Bu esnada karın kaslarınızı ,diz kapaklarınızı ve uyluk kaslarınızı kasıp kalcalarınızı kuyruk sokumuna yaklaştırmak ıstıyormuşcasına hafifçe içeri çekin.

Omuzlarınız kulaklarınıza yakın kasılmış olmamalı.

Gogus kafesınızı yukseltip omuzlarınızı birbirine paralel tutarak  başınızı yukarı uzatın.

Omuzlarınız ve kalçanız birbirine paralel olmalı.

Ayak yüzeyinizin tamamının yerle temas ettiği ve omurganızı bir pipet olarak hayal ettiğinizde tam akışın sağlanacagı duruş ağırlık merkezinizin dengede oldugu doğru duruşunuzdur.

Bu pozu duvara topugunuz, kalcanız, kurek kemıklerınız temas edecek sekılde durarak ta deneyebilirsiniz.Bu sayede doğru durusun farkında olmanız daha kolaylaşacaktır.

Bir sonraki duruşumuz Ağaç Durusu – Vrksasana olacak:)

 

You might also like

No Comments

Leave a Reply