Kaçamaklar Ödül mü? – Diyette Degilim
Loading...

Kaçamaklar Ödül mü?

Popüler diyetlerin içinde yer almaya başladığından beri “ follow site ödül yemeği ” kavramı iyiden iyiye yerleşti beslenme günlüklerimize.
Diyet yaparken ya da bir değişime adapte olmaya çalışırken ödül sisteminin ne kadar motive edici oldugunu kabul ediyorum ama özellikle bizim günlüklerimizde çok da doğru kullanmadığımızı görüyorum.
get link Kaçamaklarımız kaçamak olarak kalsa ödüllerimiz motive edecek nesne ya da aktiviteler olsa daha iyi olmaz mı ? 
femmes cherche mariage algerie conocer chicas japonesa

http://www.mcmp.cz/biorefre/4448 SRL - Stazione Confinaria Di S. Andrea 8 - 34170 Gorizia (GO)45.9193213.61602: visualizza indirizzo, numero di telefono, CAP, mappa, indicazioni stradali e altre informazioni utili per TRADING TEAM SRL in Gorizia su Paginebianche.

http://missionnorman.org/emiios/1141

Mantık olarak düşününce sigarayı bırakmaya çabalayan birinin aromalı bir sigarayı uzun zaman sonra tüketmesi nasıl ödül değilse , sağlıklı yaşamaya adapte olmaya çalışan bir vücuda bir anda çöp öğün yüklemek de bence ödül olamaz. citas solteras bogota Bu kesinlikle kaçamaktır!
Ama hepimiz insanız eğer bu şekilde arada yemezsek bırakızırz, bıkarız dediğinizi duyuyorum.
Çok haklısınız ama zaten çöp bir öğünü beynimizin motivasyon olarak algılamasını değiştirmek öncelikle çözmemiz gereken bir sorun değil mi? Yineleyerek söylüyorum BENCE http://caboclonharaue.com/?kreosan=op%C3%A7%C3%B5es-bin%C3%A1rias-bonus&4c1=6c bu sorunu çözdüğümüzde yemek tek mutluluk aracımız olmaktan çıkacak ve bir zaman sonra beslenme alışkanlığımız değiştiğinde her şeyden keyifle pişman olmadan yiyeceğiz.
Ne dersiniz , KAÇAMAKLARIMIZ KAÇAMAK OLARAK KALSIN ,yine keyifle yiyelim ,pişman olmayalım ne de olsa insanız can çekiyor diyelim ama beynimize o sinyali gönderelim “bu yediğin doğru değil!” ÖDÜLLERİMİZ DE MOTİVE EDİCİ NESNE YA DA AKTİVİTE OLSUN ! 
Mesela uzun zaman sonra içine girmeyi başardığımız bir jean ya da uzun zamandır duraklamaya girdiğimiz için veremediğimiz o bir kaç kiloyu daha hoş gösteren bi bluz (o gazla nasılsa gider o kilolar değil mi ?) bir kitap,bir sinema bileti oo o kadar çok şey var ki …
  http://www.soundofthesirens.net/?delimeres=broker-f%C3%BCr-bin%C3%A4re-optionen&936=36 En azından bir deneyelim ve lütfen çocukluğumuzdan beri bize “mutluluk kaynağı ” şeklinde empoze edilen şu çöp yiyecekleri yavaş yavaş hayatlarımızdan çıkaralım.
Sevgiler xxx

You might also like

No Comments