Loading...

İnatçı kilo programım

source url 8 günde , direnen o meşhur 2 kilo gitti( hatta 2.4 kg )! 
Haydi arkasından el sallayalım .sabah tartı 53.1i gösterdi bu da demek oluyor ki ilk kilo vermeye başladığımda (61 kg kesin küsüratı da var ? ) belirlediğim hedef kiloma ulaştım. 
Kiloları verip yazın biraz sapıtıp çok almayınca e bir de 55 lerde kitlenip kalınca bir rehavet geldi ve 2 kilo gitmiyor diye diye bel hedefine odaklandım kaldım. Çok sag olun sizlerden çok guzel kür ve detoks önerileri geldi . 
Listeli diyet yapamadığım için bir çok kitap inceledim , blog gezdim derken 24. gün’den itibaren bir programa başladım .Arada ufak tefek kaçamaklara rağmen program bende güzel çalıştı hoop 53.7 kg ?
Programın detayları aşağıda;

go here

http://ramblingroseboutique.com/?prertwe=black-speed-dating-uk&851=c5 en son dün de lahana çorbası ile iyice arındım ve hop 53.1 .

aslında çok basit bir program :
go BOL SAF PROTEİN VE YEŞİLLİK AL –  GÜNDE YARIM DEMET MAYDANOZ YE – YEŞİL ÇAYI 4-5 FİNCAN İÇ -YÜRÜYÜŞÜ 1 SAATE ÇIKAR ve HERTÜRLÜ ŞEKER VE KARBONHİDRATTAN UZAK DUR !
İkinci hafta programa öğleden önce iki porsiyon meyve ekleyip çorba günüyle bitir!
Üçüncü hafta , ikinci haftaya iki porsiyon karbonhidrat ekle ve çorba günüyle bitir.
Bu 3 hafta ike giden kilom sabit kaldı geri gelmedi. Süre ile oynayıp ciddi sonuçlar alabilirmişim keşke programı Nisan ayında oluştursaydım!!
fincar no perscription required Program dediğim:Hepimizin bildiği herkesin söylediği şeyler aslında ama inanmak ve istikrardı bu sefer benim en büyük desteğim !

You might also like

Comments (8)

Leave a Reply